top of page

CENY

A CENÍKY

Naše produkce z velké většiny sestává z originálních zakázek podle zadání zákazníků. Cena se tvoří výběrem z desítek naceněných pracovních úkonů a desítek druhů použitelných materiálů. Na výpočet ceny konkrétní zakázky jsou vytvořeny kalkulační programy. Pracovat s nimi mohou pouze dobře zaškolení kalkulanti po projednání všech pracovních úkonů a materiálu se zákazníkem. Více v oddíle spolupráce. Pro představu uvedeme v oddíle ukázky příklady cen, jak by vypadaly v tom samém zadání jako ukázka. Uvedené ceny platí pouze při zadání konečných tiskových dat bez nutnosti zásahu grafika a operátora DTP. To znamená v tiskovém PDF. V oddíle ceníky jsou uvedeny pouze ceny pravidelně se opakujících služeb.

Akce, slevy

 

Důvody, proč firmy používají nejrůznější, časově omezené akce a slevy, mohou být různé. Výprodej skladů, sezonní slevy, končící záruční doba, konkurence, sleva pro nové zákazníky,  … a další důvody.

 

Naše společnost odvádí více jak čtvrt století kvalitní práci a používá kvalitní materiály. Ceny odpovídají nákladům, kvalitě i konkurenci.  Ve výše uvedených slevách nespatřujeme smysl. Protože si vážíme vás, stálých i nových zákazníků, připravili jsme pro vás speciální originální systém akcí a slev, abyste je mohli plánovitě a účelně využít v průběhu celého roku.

 

Jak to funguje?

 

Naše výchozí ceny nejsou tak vysoké, aby mohly být slevy neustále a na všechno. Proto jsme celou naši produkci rozdělili do 12 skupin. Číslo 12 bereme jako symbolické. Je 12 měsíců v roce, v horoskopu je 12 znamení zvěrokruhu a všichni znáte pohádku o 12 měsíčcích. A stejně, jako v této pohádce, každý měsíček přebírá vládu nad skupinou produktů, označených jeho číslem a poskytne vám na ně slevu po celý měsíc. Víme, že rok je na plánování objednávek dlouhá doba, a proto každý měsíček mávne berlou ještě 1x každý měsíc, vždy v den, který je v kalendáři označen jeho číslem. 

Příklad: duben je číslo 4 a tomu odpovídá tisk letáků, prospektů a katalogů v sekci pro firemní zákazníky a potisk triček a textilu v sekci pro soukromé zákazníky. Celý měsíc bude na uvedené produkty sleva 12%. Stejná sleva bude i celý rok vždy 4. den v měsíci. Sejde-li se číslo dne i měsíce (v tomto případě 4. dubna), bude tento den, na dané produkty, poskytnuta sleva 18%.

Podmínkou je v daném termínu učinit závaznou objednávku a zaplatit nevratnou zálohu 60% z konečné ceny.

bottom of page