top of page

Poutače, bannery, plakáty, orientační systémy

Potřebujete lidem v okolí poskytnout okamžitou aktuální informaci? K tomu účelu vám mohou posloužit poutače, bannery, roll -upy, stojánky, plakáty, vývěsky apod. 

 

Plakát: protože slouží zejména pro krátkodobou informaci, vyrábí se převážně z papíru. Pokud potřebujete delší životnost, můžeme použít trvanlivější materiály.

 

Banner: pod tímto označením rozumíme zejména tisk na elastický, rolovatelný, odolný materiál. Bývá opatřen kroužky na zavěšení. Pro svoji mechanickou a povětrnostní odolnost je jeho použití vhodné zejména pro venkovní informaci a reklamu. Výhodou je i snadný transport.

 

Informační tabule: standardně je vyrábíme tiskem na samolepící folii, kterou následně nakašírujme (nalepíme) na pevnou podložku nebo přímý potisk .  Podložka musí být vhodně zvolená podle způsobu použití (interiér, exteriér, nástěnné, závěsné, samo stojné apod.)

 

Roll- up: velmi praktický přenosný poutač pro krátkodobé a opakované použití. Jedná se o banner svinutý v kovovém pouzdře se samonavíjecím mechanismem. Po rozvinutí samostatně stojí a po ukončení prezentace se opět svine do pouzdra a lehce přenese nebo uloží.

 

Orientační systémy: Okrajově je můžeme přiřadit k této skupině produktů, protože pro ně nemáme samostatnou kapitolu. Mohou být buďto z prefabrikované stavebnice nebo vyrobené podle vašeho zadání.

 

Jiné možnosti: Variací poutačů je celá řada, záleží na vašem přání a potřebě.

 

U venkovního použití je důležitou informací předpokládaná délka trvání reklamy a orientace ke světovým stranám. Zejména vystavení slunečnímu záření je důležitý faktor pro volbu správného materiálu.

Akce: na tento produkt je sleva 12 % celý prosinec a vždy 12. den každý měsíc

bottom of page