top of page

Razítka,

vizitky

Razítka

Výrobou razítek se zabýváme už 30 let. Technologie samozřejmě prošla vývojem jako vše.

Klasický „beran“, dřevěné držátko s gumovým štočkem a textilní polštářek nasáklý inkoustem se dnes, až na úplné výjimky, prakticky nepoužívá. Postupně bylo vyvinuto několik technologií samobarvících razítek. Naše společnost se specializuje výhradně na samobarvící razítka značky Trodat a laserem vypalované gumové štočky. Samozřejmě, pro „fajnšmekry“ jsme schopni dodat i dřevěného „berana“

 

Akce: na tento produkt je sleva 12 % celý únor a vždy 2. den každý měsíc 

Vizitky

 

Výrobně patří sice do jiné kapitoly, ale protože je to běžná zakázka jako razítko, zařadili jsme je sem.

 

Vizitky vyrábíme standardně dvěma způsoby. Nejběžnějším způsobem je laserový digitální tisk na bílý papír o hmotnosti 300g/m2. Na přání zákazníka a za příplatek můžeme dodat různé speciální grafické papíry dle výběru. Pro náročnější zákazníky tiskneme vizitky technikou sítotisku, která je ovšem poněkud dražší, protože před tiskem se musí vyrobit sítotiskové šablony.

 

Doporučení:

Vzhledem k tomu, že jako u každého tisku, i u výroby vizitek je nejdražší součástí výrobního procesu předtisková příprava, doporučujeme zákazníkům, aby pečlivě zvážili potřebu do budoucna a objednali více vizitek najednou pro sebe, nebo spojili objednávku se svými kolegy ve firmě. Tím můžete značně ušetřit.

Akce: na tento produkt je sleva 12 % celý únor a vždy 2. den každý měsíc

bottom of page