top of page

Venkovní reklama, polep dopravních  prostředků

Venkovní reklama

Venkovní reklamu provádíme standardně aplikací potištěné nebo vyřezané samolepící folie přímo na provozovnu nebo na jiné určené místo. Speciálním způsobem je napnutí potištěného banneru pomocí ok, lan a úchytů na budovy. 

 

U venkovního použití je důležitou informací předpokládaná délka trvání reklamy a orientace ke světovým stranám. Zejména vystavení slunečnímu záření je důležitý faktor pro volbu správného materiálu.

Dopravní prostředky

Výhodou reklamy na dopravních prostředcích je jednak jejich identifikace k firmě a zejména fakt, že dopravní prostředek se neustále pohybuje a tím umožňuje oslovení velkého množství potenciálních zákazníků. Reklama na dopravních prostředcích může být malá (např. jen název firmy, telefon, web) nebo polepení celého vozidla. K tomu účelu používáme speciální elastické folie, které dobře vytvarují reliéf vozidla. Pro zvýšení odolnosti a trvanlivosti tisku se folie laminují.

 

U celoplošného polepu dopravních prostředků je nutné grafiku připravit přesně na daný typ vozidla. K tomu bývá nezbytná spolupráce našeho grafika.

Akce: na tento produkt je sleva 12 % celý červen a vždy 6. den každý měsíc

bottom of page